Nasze
POKAZY

Jeśli organizujesz imprezę, bal, spotkanie taneczne, bankiet, sylwestra, czy wesele, zgłoś się do nas. Możemy zaproponować Ci atrakcyjną ofertę w zakresie:

• pokazów tańców standardowych
  • pokazów tańców latynoamerykańskich
  • pokazów salsy
  • pokazy pole dance np. na wyjątkową okazję – wieczór panieński
  • układamy choreografie na specjalne zamówienia

Tematykę oraz stylizację pokazu dopasowujemy do potrzeb Klienta.
Cena pokazów tanecznych uzgadniana jest indywidualnie, gdyż zależy ona od Państwa wymagań oraz warunków.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Krakowską Szkołą Tańca.Oferujemy Państwu również naszą pomoc w prowadzeniu imprez tanecznych połączonych z nauką tańca np. plenerowe, czy wieczór z wybranym tańcem towarzyskim. Klimat imprezie nadamy dobierając odpowiednią oprawę muzyczną dla wszelkich gatunków tańca.

Zapraszamy na zajęcia taneczne w zamkniętych grupach. Taniec to świetna forma spędzenia wolnego czasu ze znajomymi oraz relaks po ciężkim dniu pracy, łagodzi stres, jest doskonałym sposobem na integrację zespołu, poprawia nastrój i relacje między ludźmi.

Kliknij TUTAJ aby obejrzeć filmy z naszych pokazów.

WYŚLIJ ZAPYTANIE