Aktualne
PROMOCJE

1. PROMOCJA !!!

Przyprowadź na kurs 2 nowe osoby a otrzymasz karnet za 50% ceny.
    Przyprowadź na kurs 4 nowe osoby a otrzymasz karnet zupełnie za FREE. Podczas zapisywania się koniecznie podaj imię i nazwisko nowych klientów. Nowi klienci mogą skorzystać jednocześnie ze zniżki dla studentów. Polecającym może być zarówno nowy, jak i stary klient szkoły.

2. Zapisz się na 2 kursy i oszczędzaj 10%

10% zniżki na oba kursy – zapisz się na dwa kursy a na oba dostaniesz 10% zniżki. Promocje nie łączą się. Promocja dla starych i nowych klientów.

3. 10% zniżka dla studentów

10% zniżki dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej. Promocje nie łączą się. Promocja dla starych i nowych klientów. Z promocji możesz korzystać przez cały okres studiów na dowolną ilość kursów.

4. POLEĆ NAS – dostaniecie po 10% zniżki !!!

taniec sposobem na odchudzanie

10% zniżki za polecenie nas znajomym – za polecenie naszej szkoły (stary klient) osobie, która zapisała się na nasze zajęcia i podała Wasze imię i nazwisko zarówno Ty, jak i nowy klient (osoba która nie jest i nie była klientem szkoły) otrzymacie po 10% zniżki.  Promocje nie łączą się. Polecający to stary klient szkoły, natomiast osoba podająca Twoje imię i nazwisko to nowy klient.