Katarzyna Borkowska

Taniec to nie tylko poruszanie się w rytm muzyki, to również pasja oraz miłość do tego, co się robi. Za jego pomocą można wyrazić swoje emocje i poczuć się wyjątkowo. Poczuj niesamowitą radość, którą może dać Ci taniec i poznaj nowych ludzi.

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 9 lat. Wzięłam udział w ponad 100 turniejach tanecznych w całej Polsce. Moim trenerem był Grzegorz Rybicki. Szkoliłam się u takich instruktorów jak: Monika Pawelec, Roman Pawelec, Iwona Szymańska-Pavlović, Arkadiusz Pavlović, Dorota Trętowska, Krzysztof Trętowski, Przemysław Łowicki czy Igor Gutowski. Za największe osiągnięcia uważam zdobycie 2. miejsca na Mistrzostwach Polski w 10 Tańcach oraz zwycięstwo w Turnieju o Puchar Profesora Mariana Wieczystego w Krakowie. W 2013 roku zajęłam 3. miejsce na Mistrzostwach Polski Discofox, natomiast w 2016 zdobyłam 2. miejsce. W 2017 roku zdobyłam tytuł Mistrza Polski  oraz Wicemistrza Europy w kategorii Discofox. W roku 2018 razem z moim partnerem Tomaszem Solarzem wywalczyliśmy tytuł Wicemistrzów Polski oraz biorąc udział w Mistrzostwach Świata zakwalifikowaliśmy się do finału zajmując wysokie 6. miejsce spośród 19 startujących par. 2019 rok okazał się dla nas rokiem pełnym sukcesów. Zostaliśmy Mistrzami Polski Discofox, Mistrzami Europy Discofox oraz 4 parą Świata Discofox. W 2010 roku uzyskałam stopień instruktora dyscypliny sportu w tańcu sportowym. Od tego czasu zajmuję się nauką innych oraz przekazywaniem im pozytywnych emocji wynikających z tańca.

Prowadzę zajęcia z: