Indywidualne lekcje tańca w Krakowie

Indywidualne lekcje tańca skierowane są przede wszystkim dla osób nie mających czasu bądź możliwości uczęszczać na zajęcia w określonym terminie oraz chcących w szybki i przyjemny sposób polepszyć swój taneczny warsztat. W naszej szkole indywidualny kurs tańca ustalany jest wspólnie z trenerem, który pozostaje do Waszej dyspozycji podczas zajęć. Nasz instruktor może nauczyć Was każdego rodzaju tańca, zaprezentować podstawy lub bardziej zaawansowane kroki.

Indywidualne lekcje tańca na pierwszy taniec młodej pary

Wspólnie z Państwem ustalamy propozycje na pierwszy taniec. Pomagamy wybrać odpowiedni utwór oraz taniec. Kroki mogą być proste tak, żeby szybko opanować pierwszy taniec lub skomplikowane czy szalone co wymaga większego zaangażowania pary. Klasyczny walc angielski lub walc wiedeński popularnie nazywany walcem weselnym możemy zastąpić bardziej wymyślną aranżacją. Chętnie realizujemy innowacyjne pomysły, a także jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Indywidualny kurs tańca dla narzeczonych dostosowany jest do możliwości czasowych przyszłych Par Młodych . To, czego się uczycie, zależy od Was – oczywiście nasz instruktor służy zawsze pomocą przy wyborze najbardziej adekwatnego programu, by nauka tańca była przyjemnością.

Program zajęć dobierany jest indywidualnie.

Indywidualne lekcje tańca w Naszej szkole prowadzą:

Indywidualne lekcje tańca to Twój sposób na błyskawiczny wzrost umiejętności.