Tomasz Solarz

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiał, mając zaledwie 7 lat.; Na efekty jego ciężkiej pracy nie trzeba było długo czekać: triumfował m.in. na IV Otwartych Mistrzostwach Warszawy w 1999 r., Otwartych Mistrzostwach w Norymberdze w 2000 r., Turnieju o Puchar Mariana Wieczystego w 2000 r., Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w 2006 r. Tomasz, odniósłszy liczne sukcesy, nie spoczął jednak na laurach – wraz ze swoją partnerką nieustannie szkoli się u światowej sławy par tanecznych: Iwony Golczak, Stefana Di Filippo i Dasha. Jego taneczne umiejętności można podziwiać na prestiżowych turniejach w kraju i za granicą. W roku 2018 razem ze swoją partnerką Katarzyną Borkowską wywalczyli tytuł Wicemistrzów Polski oraz biorąc udział w Mistrzostwach Świata zakwalifikował się do finału zajmując wysokie 6. miejsce spośród 19 startujących par. 2019 rok okazał się dla nich rokiem pełnym sukcesów. Zostali Mistrzami Polski Discofox, Mistrzami Europy Discofox oraz 4 parą Świata Discofox. Jako trener tańca i fitnessu jest bardzo wymagający, gdyż wie, że tylko ciężką pracą można osiągnąć zamierzony cel. Swoją wiedzę i umiejętności przekazuje w profesjonalny, rzetelny sposób, co nie oznacza, że na jego zajęciach nie można liczyć na dobrą zabawę.

Prowadzę zajęcia z: