Czym jest kurs Discofox on-line film?

Kurs Discofox on-line film na poziomie podstawowym składa się aktualnie z dwóch części. W tym miejscu opublikowana została część pierwsza i druga. Każda z części obejmuje 4 lekcje. Każda lekcja składa się z trzech figur. Kurs Discofox on-line film prowadzą aktualni Mistrzowie Polski, Mistrzowie Europy i 4 para Świata Discofox – Katarzyna BorkowskaTomasz Solarz.

Co zrobić aby uzyskać dostęp do kursów
Discofox on-line film?

– zrób przelew
Koszt 1 lekcji to 15 zł, a koszt 4 lekcji (cała pierwsza lub druga część) to 50 zł.
W tytule przelewu podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę wykupionego kursu (np. kurs Discofox on-line film część 1/ kurs Discofox on-line film część 2) lub lekcji (np. lekcja 1 – część 1/ lekcja 1 – część 2). Dostęp do grupy odblokujemy jak środki będą już na koncie Krakowskiej Szkoły Tańca.
Dane do przelewu znajdziesz tutaj:
www.krakowskaszkolatanca.pl/kurs-tanca-krakow-cena/
– poproś o dostęp do grupy klikając poniższy link:
<LINK DO GRUPY>
Filmy umieszczane są jako prywatne na koncie YouTube. Jeśli nie masz jeszcze konta na YouTube, załóż je. Konto YouTube powinno być powiązane z Waszym mailem, który podajecie prosząc o dołączenie do grupy. Poniżej link ułatwiający założenie konta na YouTube. To na prawdę proste  Zobacz
Życzymy miłej nauki i zabawy!