Grupowy kurs tańca dla narzeczonych

Jeśli nie macie pomysłu na pierwszy taniec, pomożemy Wam wybrać muzykę oraz ułożymy choreografię. Lekcje kursu tańca dla narzeczonych od kilku lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Przyszli małżonkowie zwracają uwagę, aby ich pierwszy taniec wywarł na gronie znajomych, przyjaciół i rodzinie jak najlepsze wrażenie. Udane rozpoczęcie wesela przygotowanym wcześniej układem tanecznym, to połowa sukcesu udanego przyjęcia oraz moment, kiedy Wasz stres może odejść w zapomnienie i będziecie w pełni mogli cieszyć się sobą w tym szczególnym dniu. Ten dzień będziecie pamiętać Wy i Wasi bliscy do końca życia więc warto mieć wszystko profesjonalnie dopracowane. Tylko od Was zależy jak będzie wyglądał ten upragniony dzień.

Grupowy kurs tańca dla narzeczonych

Po kursie można kontynuować naukę na lekcjach indywidualnych, gdzie instruktor odpowie na Państwa potrzeby, by zarówno pierwszy, jak i ostatni taniec na weselu, był niezapomnianym przeżyciem.

W programie:

• nauka pierwszego tańca – walc angielski, walc wiedeński
  • użytkowy taniec dyskotekowy – discofox

Zajęcia prowadzą: