Krakowska Szkoła Tańca

Kurs tańca w Krakowie

Kurs tańca w Krakowie – jeśli szukasz miejsca gdzie nauczysz się tańczyć, to dobrze trafiłeś!

Mogłabym tu napisać, że naszą pasją jest taniec, ale taniec to ruch, a ruch to życie, jak można nie kochać życia? Skoro więc szukasz kursu tańca, to najprawdopodobniej Twoja przygoda z tańcem dopiero się zaczyna. To wspaniale bo codziennie trafiają do mnie osoby, które nie są pewne czy taniec jest dla nich i już po pierwszych zajęciach wiedzą, że to nie prawda. Wiem też, że najtrudniej jest postawić na parkiecie pierwszy krok, ponieważ nie znam osoby która by nie wróciła aby postawić kolejne. Dlatego nie obawiam się zaprosić Ciebie do Naszej szkoły na zajęcia taneczne, aby nic nie stało na przeszkodzie rozpoczęcia Twojej tanecznej przygody. Tylko Twoja decyzja, zabierz buty na zmianę, przyjdź, naucz się, zatańcz i pokochaj taniec tak jak my! Zapisz się na kurs tańca.

W menu po lewej stronie, znajdziesz opisy wszystkich kursów tańca w Krakowie jakie aktualnie prowadzimy w szkole. Wchodząc na konkretną zakładkę możesz poznać dokładny opis kursu lub zajęć dodatkowych polepszających Twoją technikę. Aby sprawdzić terminy zajęć do których możesz dołączyć skorzystaj z zakładki grafik, albo od razu przejdź do formularza zapisów na kurs tańca i dołącz do naszej roztańczonej społeczności.

Czego uczymy w Krakowskiej Szkole Tańca?

Poniżej krótki opis i odnośniki do zajęć, które prowadzimy w naszej szkole. Moglibyśmy prowadzić zajęcia z każdej techniki tańca, jednak uważamy, że specjalizacja jest najważniejsza. Jesteśmy mistrzami tańca towarzyskiego i użytkowego, a Ty ucząc się u Nas podstaw tych technik, w przyszłości bez problemu opanujesz każdy inny taniec.

Taniec Towarzyski

Nasz autorski program nauki tańca towarzyskiego, oprócz tańców standardowych, tańców latynoamerykańskich, obejmuje także dodatkowo podstawy tańca użytkowego, który jest najczęściej używany na zabawach, Sylwestrach i weselach.
Taniec towarzyski w Krakowie

Discofox, 2 na 1, taniec użytkowy

Szalony discofox to nowoczesny taniec dyskotekowy tzw.: taniec dwa na jeden. Jest to najbardziej uniwersalny sposób poruszania się w rytm niemal każdej muzyki.
Discofox w Krakowie

Pierwszy taniec

Chcecie zaskoczyć gości szaloną choreografią? Kochamy wyzwania!

Chcecie nauczyć się prostych kroków wyglądając przepięknie? Da się zrobić!

Indywidualny kurs tańca dla narzeczonych w Krakowie

Lekcje indywidualne

Nie masz czasu lub możliwości uczęszczać na zajęcia regularne? Chcesz w szybki i przyjemny sposób polepszyć swój taneczny warsztat?
Indywidualne lekcje tańca w Krakowie

Chcesz się rozwijać w tańcu?

Zajęcia dodatkowe są właśnie dla Ciebie! Nasze kursy dodatkowe pomogą wzmocnić Twoją technikę i zakresy ruchu. Wiemy jak trudno zmobilizować się samemu do ćwiczeń, dlatego przygotowaliśmy podstawowy program wzmacniający każdego tancerza.

Streaching

Zadbaj o swoją gibkość i zwiększ zakres ruchu aby głębiej wyrazić emocje w tańcu.
Streaching w Krakowie

Izolacje

Rozwiń świadomość swojego ciała i zacznij kontrolować każdy mięsień. Naucz się tańczyć nie tylko nogami i pozwól energii która płynie przez Twoje ciało w rytm muzyki wydobyć każdy ruch.
Izolacje w Krakowie

Wzmacnianie

Połączenie naprzemiennego wykonywania intensywnych ćwiczeń wydolnościowych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Taki trening przynosi efekty (spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności ) w znacznie krótszym czasie. Zajęcia wzmacniające dolne partie ciała: brzuch, pośladki, uda. Idealny trening dla wszystkich, którzy pragną mieć lepsza kondycje, plaski brzuch, smukłe uda i jędrne pośladki.
Wzmacnianie w Krakowie

Jeśli jeszcze nie wiesz co dla siebie wybrać, skontaktuj się z nami. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i podpowiemy od czego zacząć.

Kopernik wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię. My wstrzymamy świat, aby ruszyć w tańcu Ciebie!
Mam nadzieję, że już wiesz, że Krakowska Szkoła Tańca, to idealne miejsce na Twój kurs tańca w Krakowie. Nie zwlekaj więc i zapisz się na kurs tańca w Krakowie, lub skontaktuj się z Nami w przypadku dodatkowcyh pytań.

Promocje
Zapisz się
Nazwa:
{}
Dostępność:
{}
Termin:
Liczba miejsc:
{}
Cena:
{}