Sprawdź

50 zł/osobę
Kurs on-line film 1 lekcja
4*1 lekcja

Kursy grupowe odbywają się raz w tygodniu.

Oznacza to, że kurs tańca towarzyskiego, discofox i tańca użytkowego trwa 4 tygodnie.  Wieczorek taneczny odbywa się co piątek o 21.00-22.00. Terminy lekcji indywidualnych ustalane są indywidualnie.

Formy zapisów i płatności za kursy:

• INTERNET – ZAPISZ SIĘ
  • TELEFON pod numer 508 460 598 – Katarzyna Borkowska
  • E-MAIL zapis mailowy na adres e-mail: biuro@krakowskaszkolatanca.pl, w treści maila proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę i termin kursu. Płatność gotówką lub przelewem przed pierwszymi zajęciami.
  • FACEBOOK w przypadku kursów online.
    Aby zapisać się na kurs on-line Discofox film kliknij TUTAJ
    Aby zapisać się na zamknięty kurs on-line live kliknij TUTAJ
  • Osoby posiadające kartę Fit Profit lub Ok System mają obowiązek pokazania karty lub smsa w przypadku Ok System, przed rozpoczęciem zajęć wraz z dowodem osobistym. Posiadając wcześniej wymienione karty uczestnicy wchodzą bez dopłat. W przypadku braku dowodu osobistego lub spóźnienia na zajęcia osoba nie może skorzystać z karty. Wejście na zajęcia będzie możliwe tylko za jednorazową opłatą 30 zł. Taki jest koszt pojedynczych zajęć w Krakowskiej Szkole Tańca.

Karnety

• Karnet 4×1 h – 120 zł/4 tygodnie
  • Karnet open – 200 zł/4 tygodnie – wejścia nieograniczone
  • Karnet kurs on-line live 4×45 minut – 50 zł/ osobę
  • Karnet kurs on-line film 4×1 lekcja – 50 zł

Karnet open dotyczy wszystkich zajęć (z wyłączeniem zajęć indywidualnych).
Wszystkie karnety z oferty Krakowskiej Szkoły Tańca są ważne 4 tygodnie. Jeśli zatem nie ma Cię na zajęciach to:
– możesz odrobić zajęcia na innej grupie w terminie ważności karnetu,
– zajęcia przepadają jeśli nie masz czasu odrobić zajęć.

Pojedyncze wejście na kursy

• 1×1 h – 40 zł
  • 1×45 minut kursu on-line live – 15 zł
  • 1×1 film kurs online – 15 zł

Lekcje indywidualne:

Płatność za lekcje indywidualne odbywa się w dniu lekcji na miejscu, gotówką. Prosimy o ewentualną zmianę terminu zajęć najpóźniej 24h przed umówionym terminem zajęć. W przypadku odwołania zajęć w późniejszym terminie niż 24h przed zajęciami w przypadku par posiadających pakiet zdejmujemy godzinę z pakietu, gdyż tuż przed nie znajdziemy nikogo na Państwa miejsce, a musimy pokryć koszt już wcześniej zarezerwowanej sali. Mogą też Państwo odstąpić komuś bliskiemu swoją godzinę żeby zajęcia się nie zmarnowały.

Kurs tańca Kraków cena

Kursy tańca w Krakowskiej Szkole Tańca trwają 4h (4*1h). Natomiast jeśli masz którąkolwiek z kart sportowych honorowanych przez Nas, wchodzisz na kartę bez dopłat. Liczymy, że będziesz uczęszczał regularnie na zajęcia, więc nie pobieramy kaucji jak to bywa w przypadku innych szkół. U nas nie stracisz pieniędzy, najwyżej odrobisz zajęcia w dogodnym terminie.

Dane do przelewu

Tomasz Solarz Cracow Dance School
ul. Św. Gertrudy 19/10
mBank: 11 1140 2004 0000 3802 8132 7806

Zobacz aktualne promocje

*Osoby niebędące klientami szkoły płacą za udział w wieczorku tanecznym 10 zł.