KST Was potrzebuje!
Z powodu koronawirusa, mając na uwadze zdrowie naszych kursantów, zmuszeni zostaliśmy z dnia na dzień do zamknięcia Krakowskiej Szkoły Tańca. Comiesięczne koszty prowadzenia KST są ogromne i obejmują przede wszystkim: czynsz, prąd, gaz, Zaiks, ZUS czy wypłaty dla pracowników. Musimy je ponosić pomimo tego, że zajęcia się nie odbywają. Dlatego też zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich miłośników Krakowskiej Szkoły Tańca. Dzięki Waszemu wsparciu mamy szansę przetrwać bez konieczności zamykania działalności. Wciąż chcemy być z Wami w kontakcie, dlatego postanowiliśmy nagrywać filmiki i umieszczać je na naszym kanale na YouTube. Liczymy na Wasze wsparcie! Jeśli macie ochotę nam pomóc to zapraszamy na stronę internetową – https://pomagam.pl/kst