Krakowska Szkoła Tańca

Warsztaty discofox z Mistrzami Polski i Europy!

15 czerwca mamy dla Was coś super! WARSZTATY DISCOFOX!

15.06.2019 18.00-21.00 (sobota) warsztaty discofox z Katarzyną Borkowską i Tomaszem Solarzem. Przypominamy, że są to aktualni Mistrzowie Polski i Mistrzowie Europy discofox! Przed nami nauka choreografii i technika tańca. Ale to nie wszystko…. Muzykę zapewni nam DJ TOM MIND! Zatem przed nami nie tylko niesamowite warsztaty ale również świetna impreza! Zapraszamy do zapisów drogą mailową: biuro@krakowskaszkolatanca.pl lub telefonicznie: 508 460 598. Jeśli chcecie zobaczyć ich w akcji to zapraszam do obejrzenia show z Mistrzostw Polski. KLIKNIJ aby obejrzeć film 🙂
Do zobaczenia na parkiecie 🙂

Promocje
Zapisz się
Nazwa:
{}
Dostępność:
{}
Termin:
Liczba miejsc:
{}
Cena:
{}