Nauka tańca online

Czy można się nauczyć tańca online? Myślę, że nie.
Niewątpliwie jednak nauka online jest pomocna w tradycyjnej nauce tańca. Nauka tańca nie jest prosta, ale na pewno jest o wiele prostsza gdy mamy obok instruktora. Oczywiście instruktor instruktorowi nie równy, ale jeśli trafimy na pomocną osobę, która chce nas nauczyć, to na pewno dużo więcej wyniesiemy z tradycyjnych zajęć, niż z nauki tańca online.
To właśnie instruktor powinien zwrócić nam uwagę gdy nie tańczymy w rytmie, poprawić naszą postawę, gdy nie jest ona idealna oraz po prostu być w pobliżu żeby kursanci czuli, że mają obok siebie profesjonalistę. Zawsze można o coś zapytać lub po prostu upewnić się, czy poprawnie wykonujemy kroki.
Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że nie zawsze mamy czas na to, żeby chodzić na zajęcia kilka razy w tygodniu. Wtedy właśnie nauka tańca online jest bardzo dobrym sposobem na utrwalenie materiału z zajęć. W naszej Szkole pod koniec zajęć jest nagrywany krótki film z nowymi elementami z danych zajęć. Kursanci mogą zajrzeć do niego w wolnej chwili w ramach powtórki. Mając filmik można również powtarzać kroki na wieczorku tanecznym. Są to darmowe zajęcia odbywające się w naszej Szkole na których, pod okiem instruktora można utrwalać zdobytą wiedzę taneczną. Kliknij TUTAJ, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tych zajęć.
Dzięki nauce tańca online osoby bardziej zaawansowane mogą poznać nowe figury. Pamiętajmy jednak, że potem trzeba wszystko przetańczyć. To trening czyni mistrza! Od samego patrzenia nikt się nie nauczy tańczyć. Taniec to nie tylko kroki. To również wzajemna relacja dwóch osóbumiejętność prowadzenia partnerki przez partnera. Następnie wspólna interpretacja muzyki do której tańczymy, gdzie ruchem naszego ciała pokazujemy emocje oraz naszą wrażliwość. A zatem… Zapraszam na parkiet!