Warsztaty Discofox w Krakowie – Sylwester2017

MIESIĄC NAUKI w 3 GODZINY

#PoCoMiTo?

Zbliża się sylwester lub wesele i chciałbyś wreszcie na nim potańczyć?

Marzysz o tym żeby wyjść na parkiet i zaskoczyć wszystkich?

Zwykle siedzisz na imprezie czekając na idealną piosenkę, a ona nigdy nie nadchodzi?

Chcesz poznać nowe ruchy aby lepiej wyrazić swoje emocje w tańcu?

FORMULARZ ZAPISÓW

#OCoTuChodzi?

Krakowska Szkoła Tańca - Katarzyna Borkowska

Co to?

Warsztaty Discofox starter to przyśpieszony kurs tańca użytkowego. Jest to najbardziej uniwersalny sposób poruszania się w rytm niemal do każdej muzyki. Sprawdzi się na każdej imprezie: od wesela do sylwestra. W ciągu 3 godzin zegarowych spróbujemy zaprezentować Wam cały program pierwszego stopnia który w naszej szkole trwa 6 tygodni.

Dla kogo?

Warsztaty przygotowaliśmy dla osób które są zupełnie początkujące i chciałyby poznać kroki i figury które mogą zatańczyć na każdej imprezie do każdej muzyki.

Kto prowadzi?

Tą edycję warsztatów poprowadzi Katarzyna Borkowska, wielokrotna zwyciężczyni turniejów tanecznych, tegoroczna Mistrzyni Polski oraz Wicemistrzyni Europy w kategorii Discofox. Uczyła się pod okiem takich sław jak Grzegorz Rybicki, Monika Pawelec, Roman Pawelec, Iwona Szymańska-Pavlović, Arkadiusz Pavlović, Dorota Trętowska, Krzysztof Trętowski, Przemysław Łowicki czy Igor Gutowski.

Cena

Podając w formularzu zapisów kod: SYLWESTER2017, zamiast 200 zł, zapłacisz tylko 99 zł za parę (lub 50 zł od osoby zamiast 100 zł).

Dlaczego tak tanio?

Wiele osób nie wie, że istnieje prosty taniec do muzyki dyskotekowej. Chcemy Wam go pokazać, żebyście mogli go wykorzystać już na następnej imprezie! Dodatkowo jesteśmy niemal pewni, że tak Wam się ten taniec spodoba, że będziecie chcieli więcej kontynuując naukę w naszej szkole na zajęciach grupowych lub indywidualnych.

Krakowska Szkoła Tańca - Katarzyna Borkowska

Czekamy na Ciebie w sobotę 16.12.2017 godzina 11:00

a: ul. św. Gertrudy 19/10 Kraków

t: +48 508 460 598

e: biuro@krakowskaszkolatanca.pl

www: https://www.krakowskaszkolatanca.pl

Formularz zapisów

Wybierz termin i rodzaj zajęć
SOBOTA 16.12.2017 11:00-14:00 - (3 godzinny kurs przyśpieszony kurs tańca użytkowego)

Jeśli posiadasz wprowadź kod rabatowy. Przypominamy, że kod z ulotki to: SYLWESTER2017 ;).

Podaj dane kontaktowe

Za zajęcia zapłacę:
Przelewem na konto

Jeśli masz Partnera podaj proszę jego dane. Jeśli nie masz, nie martw się, znajdziemy Ci parę do tańca. Opuść poniższe pola i od razu kliknij przycisk Zapisz mnie na warsztaty.

Zgoda na przetwarzanie podanych danych do celu realizacji zapisu na warsztaty.
Po kliknięciu przycisku zapisz twoje zgłoszenie trafi do akceptacji. W razie jakichkolwiek pytań dzwoń, pisz, przyjdź!