Wzmacnianie z Tomaszem Solarzem w KST!

Uwaga moi kochani!!!
W poniedziałek 04.12.2017 zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na darmowe zajęcia wzmacniania ciała które odbędą się w Krakowskiej Szkole Tańca na ul.św.Gertrudy 19/10.
START 21:00 .
Obiecuję,że poprawisz swoja kondycję, zrzucisz zbędne kilogramy i zbudujesz wymarzoną sylwetkę. Bez kondycji ciężko będzie przetańczyć całą noc na imprezie. Pamiętajcie Panowie, że Panie kochają taniec więc zróbcie to i dla siebie i dla nich 🙂 Moi kochani zastanówcie się i…. lewa nózia, prawa nózia, pupki w górę i hop z łózia.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Oznacza to, że co tydzień w poniedziałek 0 21.00 się wzmacniamy. Aby się zapisać kliknij TUTAJ. Przypominamy, że w Krakowskiej Szkole Tańca honorujemy karty Multisport Plus, Ok System, Fit Profit. Posiadając te karty nie płacisz nic za zajęcia!
Do działania?!!!
Wzmacnianie