Krakowska Szkoła Tańca

Kiedy zacząć naukę pierwszego tańca?

Kiedy zacząć naukę pierwszego tańca

Zastanawiasz się kiedy zacząć naukę pierwszego tańca?

Na pytanie: kiedy zacząć naukę pierwszego tańca istnieje tylko jedna dobra odpowiedź: jak najwcześniej!.
Pierwszy taniec to bardzo ważny punkt niemal każdego wesela. Państwo młodzi chcą się jak najlepiej zaprezentować i olśnić swoim tańcem gości. Wielu narzeczonych zastanawia się, kiedy najlepiej rozpocząć naukę tańca? Trzeba pamiętać, że jeśli zostawimy to na ostatnie tygodnie to możemy najzwyczajniej nie zdążyć opanować kroków, nie mówiąc już o podstawach tańca użytkowego. Chwile przed samym weselem są bowiem niezwykle stresujące.

Taniec towarzyski dla narzeczonych

Kilka miesięcy przed ślubem warto zapisać się na kurs tańca towarzyskiego dla narzeczonych. Obejmuje on pięć spotkań, a wśród nich naukę walca angielskiego, walca wiedeńskiego oraz discofox. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Poznacie na nich podstawy wszystkich trzech stylów tanecznych.

Lekcje indywidualne na pierwszy taniec

Na takie lekcje najlepiej zapisać się 3 miesiące przed ślubem. Instruktor pomoże Wam wybrać odpowiednią muzykę i ułoży indywidualną choreografię dostosowaną do Waszych możliwości. Co więcej, prowadzący będzie Was wspierał, służył radę i swoim doświadczeniem. Zaletą tych zajęć jest to, że mogą się one odbywać w dogodnych dla Was godzinach.

Nie tylko pierwszy taniec jest ważny – discofox

Discofox idealny i uniwersalny taniec do każdego rodzaju muzyki, zwany tańcem dwa na jeden. Świetnie sprawdzi się na weselu. Pamiętajcie, że obok pierwszego tańca będziecie również tańczyć ze swoimi gośćmi. Na takie zajęcia sugerujemy wybrać się nawet rok przed planowanym ślubem. W tym czasie przyswoicie podstawy tańca, wiec sana nauka pierwszego tańca pójdzie Wam już o wiele łatwiej. Mając solidne postawy, będziecie mogli przygotować bardziej efektowną choreografię do pierwszego tańca, czym olśnicie Waszych gości.

Wieczorki taneczne – sprawdźcie swoje umiejętności

Jeśli wybierzecie zajęcia w Krakowskiej Szkole Tańca będziecie mogli zupełnie za darmo uczestniczyć w cotygodniowych wieczorkach tanecznych. Możecie na nich sprawdzić swoje umiejętności, przećwiczyć to, czego się nauczyliście, a przy tym dobrze bawić w świetnej atmosferze. Przez całe zajęcia na sali jest dostępny instruktor, którego możecie poprosić o powtórzenie materiału z zajęć, lub zaproponowanie ćwiczeń.

Kiedy zacząć naukę pierwszego tańca?

Naukę tańca przed weselem warto rozpocząć możliwie jak najwcześniej. Jeśli na zajęcia wybierzecie się z odpowiednim wyprzedzeniem, będziecie mieli czas przećwiczyć i utrwalić wymarzony układ. Zdobędziecie również umiejętności tańca użytkowego, a wtedy taniec z gośćmi weselnymi nie będzie dla Was problemem.

Promocje
Zapisz się
Nazwa:
{}
Dostępność:
{}
Termin:
Liczba miejsc:
{}
Cena:
{}